Avaleht

Welcome

Estonian Burger Factory

MENÜÜ

AVASTA EHTSA BURGERI JA EESTI MAHEVEISE MAITSE

Lugu sai alguse 2012 aastal Tallinnas Kadriorus, kus grillisime burgereid väljas ja kliendid pidid toidu valdavalt kaasa ostma. Kuuldus kui ühest parimast burgerist levis terves pealinnas. Aastal 2014 avasime sisekohana pererestorani “Estonian Burger Factory”.

Oleme esimene restoran Eestis, kes on omale taotlenud Veterinaar ja Toiduametist toitlustusettevõtetele mõeldud ökomärgi.
Me kasutame ainult Eesti maheveiseliha ja mahelambaliha. Mahelihast on
valmistatud nii burgeripihvid, steigid kui ka muud veise -ja lambaliha tooted.
Pakume ka kodumaiseid öko karastusjooke, öko teed ning öko veine.
Me hindame puhast Eestimaist toorainet, ja pakume sellest valmistatud tooteid rõõmuga Teile kallid kliendid.
Ootame Teid külla!

 

Esileht Sub

Original

Menüü

Meid tuntakse küll burgerite järgi, kuid ka salatite sõber või taimetoidu sõber leiab meie valikust nii mõndagi. Lastele loomulikult laste burger koos friikartulitega.
Pakume käsitsi tehtud friikartuleid ja käsitööna valminud juustupalle, maitsvaid sibularõngaid,grillitud kanapooltiibasid. Menüüst ei puudu ka maiustused.
Toidu kõrvale pakume Eesti Lehepruulikoja käsitööõlut, Eesti käsitöösiidrit, ÖKO siidrit, ÖKO veine, Eesti ÖKO limonaade ja mahlasid. Menüüst ei puudu ka käsitööna valminud Eesti Kodukali. Klientide lemmikuks kuumaks joogiks on Eesti põldudelt korjatud mahedad taimeteed.

Vaata Menüüd

Broneeringud

Broneering

Meie restoran mahutab üle 40 külastaja. Lauad on 2-, 4- ja 6-kohalised. Tulge kas armsamaga kahekesi, kogu perega või sõpradega – ruumi jätkub kõigile.

Kui plaanite meie restorani külastada on teil võimalik laud siin samas broneerida.

Broneeri Laud